Кошик
891 відгук
LED-LIGHT - світлодіодне освітлення оптом та в роздріб.
+380 (68) 800-43-73
+380 (93) 133-90-42
Додати відгук

Світлодіодні стрічки 3В-5В

Відносно новий тип світлодіодних стрічок, попит на які стрімко зростає з кожним днем. Дана стрічка має безпечну робочу напругу - від3 до 5 вольт. Невеликий відрізок стрічки можна живити від батарейок, зарядки мобільного телефону, від USB-роз'єму комп'ютера, ноутбука, телевізора. Можливість прямого підключення до павербанка зробила область застосування даної стрічки практично безмежною. Широкий асортимент різноманітних п'ятивольтових блоків живлення (адаптерів) дозволяє живити будь-яку кількість стрічки від звичайної побутової мережі 220В. Кратність різання стрічки 5в, як правило, 1 світлодіод.

Якщо треба простий та ефективний спосіб організувати аварійне або автономне освітлення від батарей, то світлодіодна стрічка 5В, це найкраще вирішення даного питання.

Особливо популярні з кожним днем стають SMART стрічки ("цифрові", піксельні" або "розумні" стрічки). Завдяки наявності вбудованого в кожен світлодіод контролера, ця стрічка дає можливість керувати кожним діодом окремо.

У нас можна вибрати готові комплекти, які треба лише підключити до живлення. Також, ми можемо допомогти з прорахунком та підбором комплектуючих під конкретні умови та завдання щодо організації освітлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner