Кошик
891 відгук
LED-LIGHT - світлодіодне освітлення оптом та в роздріб.
+380 (68) 800-43-73
+380 (93) 133-90-42
Додати відгук

Бездротові SMART вимикачі, розетки, реле для "розумного дому"

Наші SMART пристрої дозволяють зробити практично будь-який електроприлад "розумнішим", а будинок затишнішим та комфортнішим. Ви зможете керувати їх увімкненням та вимкненням у будь-якому зручному для вас місці будинку, за допомогою бездротових вимикачів або пультів. Маєте можливість керувати зі смартфона або планшета через Bluetooth. Завдяки Wi FI вимикачам, розеткам та реле, усі прилади можна підключити до інтернету та керувати ними з будь-якої точки світу.

Наші пристрої сумісні з найпопулярнішими системами управління "розумним будинком". Ними можна керувати за допомогою Google Home, Assistant, Amazon Alexa, Smart Life або Tuya. Завдяки їм, усіма процесами можна керувати також за допомогою голосу. Можна встановити таймери або створити цілі програми увімкнення/вимкнення приладів, залежно від часу доби, дня тижня, температури чи вологості, наявності людей поблизу.

Більше не треба буде турбуватися, чи не забув хтось дома щось вимкнути або увімклути. Поточний стан приладу завжди можна подивитися в додатку. Там же можна побачити поточну потужність споживання електроприладу та кількість спожитої електроенергії за обраний проміжок часу.

Завдяки нашим SMART пристроям можна автоматизувати багато процесів у будинку, звільнивши себе від зайвих турбот. При цьому, встановлення, підключення та налаштування SMART приладів, справа зовсім не складна і під силу практично кожному.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner