Кошик
891 відгук
LED-LIGHT - світлодіодне освітлення оптом та в роздріб.
+380 (68) 800-43-73
+380 (93) 133-90-42
Додати відгук

Контролери, дімери з дистанційним керуванням пультом

Різноманітні пристрої керування світлодіодним освітленням: контролери, дімери, регулятори, вимикачі тощо. Усі моделі, керування якими здійснюється лише за допомогою пульта дистанційного керування.

IR моделі передають команди за допомогою невидимого променя інфрачервоного спектра. Тому вони мають бути в зоні прямої видимості та пульт потрібно направляти у бік контролера (як при керуванні телевізором). Інфрачервоний промінь від пульта повинен діставати до інфрачервоного приймача (датчика) контролера.

У RF моделей команди передаються у всіх напрямках одночасно, за допомогою радіохвиль. Пульти таких контролерів не треба спеціально спрямовувати у якийсь бік. Тут має значення лише відстань між пультом та контролером, а також наявність перешкод між ними. Контролери RF відмінно підходять для прихованого монтажу: їх можна заховати у меблях, у стіні або стелі. Контролери, що працюють на частоті 2,4GHz, мають швидкий відгук та більш стабільну передачу команд в межах одного приміщення. Контролери з частотою 433MHz менш чутливі до перешкод. Сигнал краще проходить через стіни і це дозволяє керувати освітленням одразу в декількох приміщеннях або керувати з будинку освітленням у дворі, наприклад.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner