Кошик
891 відгук
LED-LIGHT - світлодіодне освітлення оптом та в роздріб.
+380 (68) 800-43-73
+380 (93) 133-90-42
Додати відгук

ДБЖ, акумулятори, портативні сонячні батареї, зарядні станції

Переносні сонячні панелі для заряджання та живлення різноманітних пристроїв.

Акумулятори свинцево-кислотні, гелеві, мультигелеві 12В, 6В, 4В.

Останнім часом, все більш популярними стають повербанки із сонячними панелями. На перший погляд, це дуже зручно, 2 в 1 виходить. Але дуже часто, на практиці виявляється, що або замаленька панель, слабка і за цілий день не здатна зарядити акумулятор, або ємність повербанка невелика і не дозволяє накопичити потрібну кількість енергії. Слід також враховувати ще й той факт, що оптимальна температура експлуатації літієвих акумуляторів від +5 до +25 °С, а оптимальна температура їх зберігання - 15 °С. Влітку на сонці темні сонячні панелі дуже нагріваються. Нагріваються, у такому разі і самі акумуратори. В результаті: літієві батареї втрачають ємність, здуваються та можуть спалахнути або вибухнути.

Саме з цих вище перерахованих причин ми не рекомендуємо застосовувати powerbank із вбудованою сонячною панеллю. Більшість фахівців також рекомендують використовувати акумулятори окремо від сонячних панелей, підбираючи потрібну комбінацію під конкретне завдання.

Наші портативні сонячні зарядки дозволяють максимально використовувати енергію сонця та при цьому зберігати працездатність літієвих акумуляторів.

Асортимент та ціни акумуляторних батарей в Україні оптом і в роздріб від компанії "LED-Light" м. Миколаїв.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner